simens
فروش محصولات زیمنس (SIEMENS)
2015-03-10
toky
فروش محصولات توکی (TOKY)
2015-03-10

فروش محصولات ال اس (LS)

ls

فروش محصولات ال اس : (LS)

فروش تولیدات شركت ال اس (LS) کره جنوبی شامل:

اینورتر LS ، کنتاکتور LS ، بیمتال  LS ، دژنکتور LS ، کنتاکتور خلاء LS ، کلید اتوماتیک کمپکت LS ، کلید اتوماتیک هوایی  LS ، کلید مینیاتوری  LS ، رله حفاظت موتور LS.

معرفی شرکت ال اس (LS) کره جنوبی:

تاریخچه و سوابق LG Electronics همیشه مملو از اشتیاق شرکت برای فراهم آوردن زندگی بهتر و شادتر برای مشتریان بوده است.LG  Electronics در سال ۱۹۵۸ تاسیس شد و مسیر خود را برای رسیدن به عصر دیجیتالی پیشرفته ادامه داد، که این را مدیون مهارت های فنی به دست آمده از ساخت فراوان لوازم خانگی همچون رادیو و تلویزیون است LG Electronics .محصولات جدید بسیاری به بازار عرضه کرده است، فن آوری های جدید را در تلفن های همراه و تلویزیون های دیجیتالی قرن ۲۱ به کار برده و به تقویت و استحکام موقعیت خود به عنوان یک شرکت جهانی ادامه می دهد.

در سال ۲۰۰۵ در طی مراسمی علت تغییر نام LG به LS به طور رسمی اعلام گردید. گروه LG برای تخصصی کردن تولیدات خود اقدام به تجزیه گروه های زیرمجموعه خود کرده است و نام هر گروه را از اختصار نام اولیه گروه (Lucky & Gold Star) LG برگرفت. نام LG را برای گروه الکترونیک و شیمیایی، LS  را برای تجهیزات صنعتی و اتوماسیون و GS برای تولیدات انرژی و بازیافت برگزیده شد.


آدرس سایت تولید کننده: http://www.lsis.biz 

ایران آتونیکس
ایران آتونیکس
ما مفتخر هستیم که محصولات متنوعی را در زمینه ی برق ، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق ، لوازم و تجهیزات اندازه گیری از برندها و کمپانی های معتبر در این زمینه را گرد هم آورده ایم که مبنای آن افزایش ضریب ایمنی و کیفیت و کاهش هزینه های تولید است و همچنین در پیشرفت و توسعه ی صنعت کشور و رضایت شما سهمی کوچک اما مفید داشته باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی کپچا به پایان رسیده است لطفا دوباره کپچا را بارگذاری کنید.