فروش محصولات میکروسونیک (Microsonic)

danfoss
فروش محصولات دانفوس (Danfoss)
۱۳۹۴-۰۳-۲۹
Autonics DAQMaster 80x80 - فروش محصولات میکروسونیک (Microsonic)
معرفی نرم افزار DAQMaster آتونیکس
۱۳۹۵-۱۰-۲۱

فروش محصولات میکروسونیک (Microsonic)

microsonic

 فروش محصولات میکروسونیک (Microsonic): 

 فروش تولیدات شرکت میکروسونیک (Microsonic) آلمان شامل: 

شرکت آلمانی میکروسونیک به عنوان یک شرکت متخصص در زمینه ارائه سنسور های و فاصله سنجهای آلتراسونیک در دنیا شناخته شده است . میکروسونیک با ارائه طیف وسیعی از سنسورهای التراسونیک با کاربردهای متنوع در صنایع مختلفی نظیر خودرو سازی ، آب و فاضلاب و .. با مکانیزم صوتی شناخته شده دقت قابل توجهی جهت کاربرد های گوناگون آشکار سازی و اندازه گیری دارد .

 این شرکت با ثبت اختراع کاربرد های گوناگون یکی از پیشرو ترین شرکت ها در این زمینه میباشد . نمونه ای از این نوع آوری های سنسورهای پراگسیمیتی با فرکانس سوئیچینگ تا ۲۵۰ هرتز و همچنین سنسورهای dual sheet control system بدون نیاز به کالیبراسیون و سنسورهای لیبل که قادر به تشخیص در سرعت بالا میباشند است .

شرکت میکروسونیک Microsonic آلمان کاملترین رنج سنسور های التراسونیک Ultrasonic Sensors در اتوماسیون صنعتی را عرضه می نماید. این سنسورها در کیفیت و تنوع محصول بی رقیب هستند.

معرفی شرکت میکروسونیکMicrosonic  آلمان:

Introduction Microsonic Company:

شرکت میکروسونیک آلمان، از سال ۱۹۹۰ در شهر دورتموند تاسیس شده و فعالیت این شرکت متمرکز بر سنسورهای التراسونیک می باشد. این شرکت اکنون به عنوان متخصص سنسور های التراسونیک برای کاربرد در تکنولوژی‏ های مورد استفاده در اتوماسیون صنعتی و خودروهای صنعتی شتاخته می ‏شود. این رنج از محصولات با تنوع بی ‏شمار، مکمل سایر برندهای اتوماسیون صنعتی می ‏باشد.

سیستم‏ های کنترل دو صفحه ‏ای التراسونیک که به هیچ گونه تنظیمی احتیاج ندارند، سنسورهای لیبل که حتی قادر به تشخیص لیبل ‏های حساس در سرعت‏ های جابجایی بالا هستند و سوئیچ ‏های مجاورتی التراسونیک با فرکانس سوئیچینگ تا ۲۵۰ هرتز گوشه‏ ای از محصولات نوآورانه‏ ی این شرکت محسوب می ‏شوند.

آدرس سایت تولید کننده: http://www.microsonic.de

ایران آتونیکس
ایران آتونیکس
ما مفتخر هستیم که محصولات متنوعی را در زمینه ی برق ، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق ، لوازم و تجهیزات اندازه گیری از برندها و کمپانی های معتبر در این زمینه را گرد هم آورده ایم که مبنای آن افزایش ضریب ایمنی و کیفیت و کاهش هزینه های تولید است و همچنین در پیشرفت و توسعه ی صنعت کشور و رضایت شما سهمی کوچک اما مفید داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی کپچا به پایان رسیده است لطفا دوباره کپچا را بارگذاری کنید.

telegram channel